Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno INCREDIMAIL,chybove hlaseni,nejde spustit.

Prosim o radu a pomoc.!! Jiz treti den,nejde spustit program INCREDIMAIL,pouzivam ho asi rok,ale nikdy se nic takoveho nestalo,dekuji za pomoc.

Exception: ACCESS_VIOLATION (C0000005) - on reading from 00000000
Faulting Offset: 00064B40
Module: ImViewU.dll

Tři vteřiny na Google: incredimail manual backup

IncrediMail, an alternative e-mail client with rich multimedia capabilities, usually stores your e-mail under the following folders:

C:\Documents and Settings\User Name\Application Data\IM\Identities\
C:\Documents and Settings\User Name\Local Settings\Application Data\IM\Identities\

These are the default locations for IncrediMail e-mail to back up. Argentum™ Backup supports IncrediMail integrally.

email-backup.html

Ano ten spusobyl Cernobyl :-) Ked nemas maily a kontakty tak ich uz nemas. Jakym sposobom si ich vymazal to si musis spominat ty.

P.S. a napis co nemas. User Name samozrejme neni "User Name" ale meno uzivatelskeho konta pod ktorym si prihlaseny do Win. A v dementnom prieskumniku si povol zobrazovanie skrytych zloziek a suborov (menu moznosti zlozky).

To je. Zejména proto, že běžného BFU z Bata pepne klepka (teda když se vůbec probije nastavením účtů). :-) Bat je pro profíky, běžným uživatelům (obzvláště těm "incredibilním" bych rozhodně doporučil Thunderbirda.

chcem ta poprosit na tejto adrese ktoru si prihodil je iste nastavenie.
Neporadis ako sa k tejto uprave dostanem - trochu lopatickejsie ak je to v registroch
kde to najdem ?
Diky moc ! Mozes aj na sukr. meil - nechodim casto do poradne
kerestes.jan@azet.sk
Este raz dik a krasny den !!!

Exception: ACCESS_VIOLATION (C0000005) - on reading from 00000100
Faulting Offset: 00014B4D
Module: ImViewU.dll

I have been using Incredimail for years now, and have never had a problem. I think the DLL file may be corrupt, but I am not sure.