Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký antivir na Win98?

Skončila podpora AVG Free verze 7.5, který podporoval Win98. Nová verze AVG Free 8.5 již tyto Win nepodporuje. Mám je na starém PC, které stále šlape. Poradí někdo něco jiného? Nestojím o knížecí rady:-)

provozoval jsem WIN98 a WIN95 asi půlroku bez antiviru a firewallu a problému jsem si nevšiml. Ono dneska spyware a podobné se dělá pro NT. Také bezpečnostní díry u WIN98 už zřejmě nikdo nebude napadat.