Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická Karta a Napájení

Zdravim,
poradte mi prosim s napajenim ke grafickz karte.ted sem si koupil novou a ta potrebuje 4 pinový napajeni navic.dostal sem k ni redukci ze dvou klasickejch napajeni k hdd do 4 pinů.ale ja uz nemam volny kabel,ale ze zdroje vede samotny 4 pinovy kabel,tak jestli muzu pouzit ten?
jonektor je stejny,jako u ty redukce.

díky!

Zalezi na zatezi. Shitoidni zdroje (LC, EC, XP,...) nevydrzi vysoke zatizeni po delsi dobu provozu. Tvuj byvaly LC to zvladnul mozna za pouziti interni magie, po pridani zrave GPU (trosku) by ale nejspis kolaboval do mesice. Na zdroji se nesetri. Kvalitni PSU je zaklad kazdeho pocitadla, a to ti dam klidne pisemne...