Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Návrh na drobnou úpravu

Nazdar chlopi,
moc se mi líbí zpracování poradny a to jak barevné,stylové tak i funkční akorát mi není moc jasný proč když kliknu na odkaz v threadu (třeba "víte kam")a pak se sem vrátím tak jsem "up" a ne na naskrolované pozici za které jsem odcházel. Myslím, že by to přispělo k lepšímu pohybu po poradně.
Jinak je to fakt pěkný, přeju co nejvíc pokud možno inteligentích otázek.

adrums

PS: jo a tomuhle :-D smajlíkovi chybí oči (chudák takový pěkný zuby a nemá oči:)))

Ja teda nevim, jak to myslel puvodni tazatel, ale treba ja to myslim tak, ze kdyz si kliknu na nakej thread, prectu si ho a pak dam zpet, tak se to vrati nahoru na titulni stranku a ne tam, kde jsem skoncila. Takze kdyz to byl treba predposledni thread, tak se musim zase projet dolu. S navratem na puvodni misto mi to funguje treba na iDnes nebo na Seznamu, tze nevim, proc by to melo bejt zrova prohlizecem;-)

Takže funguje to napríklad takto:

Dám si vlákno, kde pribudli nové odpovede. Na jednu z nich odpoviem a keďže tým pádom strátím označenie príspevkov ako nové, tak dám späť dvakrát, aby som sa vrátil k vláknu pred odpoveďou. No a ono sa to vráti úplne navrch miesto toho, aby sa to vrátilo tam, kde som prestal čítať. Prehliadač je Mozilla FireFox 1.8.0.1.

Odhalil som v čom ten problém spočíva:

Keď sa stlačí tlačítko DOZADU, tak ak došlo na stránke k zmene (POZOR, za zmenu sa považuje aj NEVYPÍSANIE textu nový pri nových príspevkoch), tak sa zobrazí odvrchu. Ide o to, že ak niekto pozerá vlákno, v ktorom pribudli nové odpovede a ťukne na odkaz, ktorý bol napísaný v novom príspevku alebo bol nový príspevok inde v tomto vlákne a potom stlačí tlačítko DOZADU, tak ten text nový odtiaľ zmizne a stránka je považovaná za zmenenú a preto ju nezobrazí v tých miestach, kde bola naposledy. Overené.

Keď klikneš na link "Titulná strana", nezapamätá sa naskrolovanie stránky, pretože sa stránka načíta celá: zobrazia sa nové príspevky a aktualizuje sa indikátor "nový".

Keď stlačíš tlačidlo prehliadača "Späť", pozícia sa zapamätá, pretože sa stránka zobrazí z cache - nové príspevky sa nezobrazia, indikácia sa neaktualizuje.

Takže ak sa chceš vrátiť na titulnú stranu na miesto, v ktorom si ju opustil, použi tlačidlo prehliadača "Späť". Ak chceš vidieť aktuálnu titulnú stranu, použi odkaz "Titulná strana".