Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC usnul a nevzbudil se

Mám nové komponenty v PC (desku, grafiku, paměti, procesor, hdd). Jediné co jsem neměnil byl zdroj. Počítač jsem si nechal smontovat, přivezl domů, zapnul a dva dny normálně fungoval. Třetí den jsem ho dal do úsporného režimu a už se z něj zevzbudil. Všechny větráky se vevnitř točí, jen nejde monitor, myš a klávesnice. Nesvítí laser na myši, nic prostě.
Myslíte si, že by to mohlo být tím zrojem, že to neutáhne? Nebo špatně nainstalovaný OS? Jsem bezradný, zkoušel jsem restart, vypojit, zapojit periferie... a pořád nic.
Děkuji za radu.

Pokud se na monitoru nic neobjeví tak to špatným systémem (ani softwarem) nebude. Samozřejmě zdroj se nabízí ale mohlo klidně odejít něco nového. Zase to hezky odvez tam kde ti to smontovali.