Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC usnul a nevzbudil se

Mám nové komponenty v PC (desku, grafiku, paměti, procesor, hdd). Jediné co jsem neměnil byl zdroj. Počítač jsem si nechal smontovat, přivezl domů, zapnul a dva dny normálně fungoval. Třetí den jsem ho dal do úsporného režimu a už se z něj zevzbudil. Všechny větráky se vevnitř točí, jen nejde monitor, myš a klávesnice. Nesvítí laser na myši, nic prostě.
Myslíte si, že by to mohlo být tím zrojem, že to neutáhne? Nebo špatně nainstalovaný OS? Jsem bezradný, zkoušel jsem restart, vypojit, zapojit periferie... a pořád nic.
Děkuji za radu.

vypneš počítač i ze zásuvky, vytáhneš baterku (takovou kulatou) z desky, potom kusem drátu zkratuješ ty dva kontakty asi na 15 sekund, zandáš baterku nazpátek a nastartuješ PC

PS: popř. vyndáš baterku a počkáš hodinu

PS2: když sis nechal PC složit a nefunguje, tak to reklamuj.