Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání hry

Čau.Nevite proč se mi seká hra která má mnohem menší požadavky než můj PC? Hra má pentium 4 o 2 ghz a 256 mb ram a ja mam dual core 1.73 ghz čili 3,4 no a ram 1 gb? Grafarnu mam taky lepší.Tak čim to je ?
Dik za odpovědi

ja mam dual core 1.73 ghz čili 3,4

Ne, máš 1,73Ghz procesor, ale 2 jádra, nesčítá se to. Pokud za sebe zapřáhneš dva koně, který každý běží max. 50km/h, tak spolu budou běžet 100km/h? :-). Ne, ale utáhnou 2x více.

Máš řádně nainstalovány všechny potřebné ovladače? Máš nainstalován dobře DirectX?

záleží v jakém režimu ti běží disk; bez ovladače chipsetu základní desky nejspíš jen v pio místo dma režimu.

záleží kolik vláken virů a spyware ti běží v paměti, a ubírá výkon cpu a traffic pro síťový provoz.
podobně záleží i kolik zbytečného softu se ti spouští automaticky - vypnout v msconfig.exe.

grafiku máš externí nebo integrovanou? integrované ubírají paměť z tvojí ram.