Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heslo u mailu

Zdravim mám dotaz. Když jsem se přihlásila na mail na seznam.cz tak jsem zadala špatné heslo a dala jsem přihlásit trvale na tomto pc. Od tý doby když zamám muj mail tak mi tam automaticky do kolonky heslo škočí to špatný a já ho musim přepsat na to ok. Jak se dá vymazat to stary aby mi tam automaticky skakalo hned to dobrý????Je to nekde uložený v pc.....asi, ale kde?

Dotycna potrebuje vymazat spatne heslo, t. j. zalezi od internetoveho prehliadaca. Ak ma IE 6 tak vyssie uvedeny obrazok je doplneny o tlacidla vymazanie historie automatickeho dokoncovania (vymazat formulare, vymazat hesla). V IE 7 je to trochu inak, tam je to tusim cela karta moznosti mazania a jednou z nich je aj vyssie spomenute. Vo Firefoxe je to Nastroje-Moznosti-Bezpecnost, odskrtnut "pamatat si hesla stranok", alebo ak tuto moznost chce, stlacit "Ulozene hesla" a dotycne heslo vymazat.