Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde odstranit položky z PŘIDAT NEBO ODEBRAT PROGRAMY ?

ahoj profíci, mám takový problém instaloval sem do pc novou verzi nera, protože staré se mi nějak rozbila. když sem nainstaloval novou verzi tak mi nevyhovovala, tak sem ji odinstaloval ale te mi v PŘIDAT NEBO ODEBRAT PROGRAMY zbylo hodně moc věcí které nejdou odebrat... poradíte mi nekdo pls jak se toho mám zbavit?... zkoušel sem už smazat registry pomocí CCleaner a odinstalovat to pomocí Revo Uninstaller... CCleaner tomu nepomohl, našel sice registry nera a odstranil ale stále to tam je a Revo Uninstaller to sem musel vyhledat ručně protože v tom náhledu se mi to nezobrazilo a pak sem dal odinstalovat ale hodilo to chybu

co mi nejde odebrat

http://img31.imageshack.us/img31/6388/beznzvuqqj.jpg

chyba Revo Uninstaller

http://img134.imageshack.us/img134/8025/beznzvuqrd.jpg

díky za rady...

1. Revo Uninstaller sem použil proto že mi to poradily na jiné poradně než tady
2. Neznám jiný vypalovací program a teto sem už měl v PC předinstalovany
3. Mozek používám, ale nejsem žádnej profesionál
4, Na odtsranění sem už použil (to sem zapoměl připsat)

http://download.chip.eu/cz/Nero-General-CleanTool_111915.html?tab=1

ale bez úspěchu.... mno tak jak dál?

1. ty ženy z té druhé poradny asi moc počítačům nerozumí
2. to máš dost blbý... co třeba něco kvalitního (co se zároveň nesnaží okopávat záhonky, plašit vrabce a sbírat med) a zdarma? Třeba ImgBurn nebo Ashampoo v6?
3. Kdybys byl býval použil mozek, nejprve bys nám sdělil, kterou že to verzi (číslo, typ licence) se to snažíš odebrat
4. opravdu nerozumím, proč stahuješ nějaký podezřelý SW ze stránek nějakého časopisu, místo odinstalátoru pro svou verzi přímo od výrobce.

Zkusit přeinstalovat Nero a poté korektně odinstalovat
---
Ručně odebrat odinstal. informaci z registry v klíči:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

(nedojde k fyzickému odebrání Nera - pouze záznamů z přidat odebrat)
----
Pokud instalátor Nera používá windows installer - tak odebrat přes Windows Installer CleanUp.

revo unistal (a cokoli kde poslušně klikáš a nemáš kontrolu co děláš) ti poradí jen lamy. na některém fóru je jich třeba více, tak se "dobrým radám" těchto lidí vyhýbej.
vlez si do registrů, najdi si větev..

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

.. a tady smaž klíč té odebrané položky co se zobrazuje.
taky můžeš použít tweakui od ms, ten se nepokoušel nic neúspěšně odinstalovávat, jen smazal jméno zbylé položky.

z nera posledních verzí 7+ se stal otravný moloch, dá to práci ho uhlídat v rozumných mezích. ale na odstranění jsi použil správný nero-clean (snad i správnou verzi). aktuální verze bude na ahead.de, na tom chipu nepíšou na co to zabírá.
potíže s jeho odinstalací vznikají když máš demo verzi/bez originálního sériového čísla.
pokud ti ještě zbyly záznamy po neúplně odinstalovaném/vyčištěném nerovi v registrech, vyhledáš je na řetězec "ahead", případně "nero".

eh, klofu to dlouho, ale zato koho to zajímá, svačím u toho dobrý mořkovský klobásek a ostravskou hořčici pikant :)

Ach jo, uz jsme u toho zase a zase mne to neda. Bavi te porad nekoho osocovat a napadat z toho, ze podle tebe nema mozek? Podle me ho nemas ty a spousta dalsich "superradilu" z teto poradny. Navic ty urazky mezi reci, o zenach a o tom, ze to ma blby, o tobe taky dost vypovidaji. Proste se prepsal nebo to i a y proste neumi a hned musis dotycneho napadat? Znam spoustu VS vzdelanych lidi, co jsou odbornici v urcite oblasti a s gramatikou maji problemy.
Dale ti jasne napsal, ze neni zadny pc odbornik a tudiz ho ani nemohlo napadnout, ze ti ma dat cislo, verzi a typ licence. Pokud bys byl odbornik, na ktereho si hrajes, tak hned v tve prvni odpovedi jsi mu mohl naznacit, ze bys to k tomu potreboval. Kdyby byli napriklad doktori takovi odbornici jako ses ty, tak te mezi dverma zepsuji, ze jsi prisel s diagnosis stultus a at jdes o par dveri dal..

Jestli to měla být reakce na můj první příspěvek, tak si laskavě uvědom, že doporučení "použít mozek" není ani osočování, ani nijak osobně mířená invektiva. Pouze a jen jasné a krátké doporučení. Dále celkem nechápu tvé "urážky o ženách" - přiznám se, že neznám všechny poradny na světě a je možné, že někde existují nějaké IT Amazonky - neřeším to, nechci po tom pátrat, obzvláště pokud dávají tak hloupé rady. Pokud to byla hrubka, tak je to tak jako tak bezpředmětné. Dále nechápu, jaký je vztah "VŠ vzdělaný člověk" versus hrubky z obecné školy? Ach ano - že je dnes dělají i "novináři"? Budeme je tedy dělat všichni?

P.S.: Jak jsi poradil ty?

Ach jo, uz jsme u toho zase a zase mne to neda. Bavi te porad nekoho osocovat a napadat z toho, ze podle tebe nema mozek? Podle me ho nemas ty a spousta dalsich "superradilu" z teto poradny. Navic ty urazky mezi reci, o zenach a o tom, ze to ma blby, o tobe taky dost vypovidaji. Proste se prepsal nebo to i a y proste neumi a hned musis dotycneho napadat? Znam spoustu VS vzdelanych lidi, co jsou odbornici v urcite oblasti a s gramatikou maji problemy.
Dale ti jasne napsal, ze neni zadny pc odbornik a tudiz ho ani nemohlo napadnout, ze ti ma dat cislo, verzi a typ licence. Pokud bys byl odbornik, na ktereho si hrajes, tak hned v tve prvni odpovedi jsi mu mohl naznacit, ze bys to k tomu potreboval. Kdyby byli napriklad doktori takovi odbornici jako ses ty, tak te mezi dverma zepsuji, ze jsi prisel s diagnosis stultus a at jdes o par dveri dal..

Aha promiň, nepozorně jsem četl. v current_user nemusí být nic.
-----
Takže přejdeme k refreshi:

Zrestartuj buď explorer (správce úloh/ procesy, ukončit explorer,soubor/spustit, napsat explorer) nebo rovnou celý PC (to bude lepší) - poté se znova podívej do přidat odebrat, jestli tam ty položky jsou.

Ten Revo načítá stejné okno, jako přidat/odebrat.
---
Teď vyzkoušeno: Pokud se v Revu klikneš na jedno z Ner co nechceš pravou myší a dáš - odebrat vstup. Tak to udělá přesně to co se snažíme udělat od začátku - odebere odinstal. informaci z registry.

Pokud i to nezabere, tak vyzkoušej první a třetí bod z: http://pc.poradna.net/q/view/393465-nejde-odstrani t-polozky-z-pridat-nebo-odebrat-programy?page=r393 493#r393493

Viruus [67.159.44.xxx] - tak sem nelez, když máš mindráky.
A ty tvoje - Znam spoustu VS vzdelanych lidi, co jsou odbornici v urcite oblasti a s gramatikou maji problemy - bych šacoval na to, že mají vysokou, jenom proto, že měli třídu v pátém patře.

Andrew2 - jen tak mimo mísu - jsem rád, že jsi se zasmál.
A raději se ani neptej, kolik jsem v životě potkal "študovanejch pitomců"?
A bylo úplně fuk, jaký titul měli před jménem.
A to ještě nesmíme zapomenout na středoškoláky, kteří chodili do školy, jenom ve středu.
A proto mě vždycky nadzvedne, když se tady nějaký mamlas obouvá do lidí, kteří něco umějí, a nenechávají si svoje vědomosti, jenom pro sebe.