Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde odstranit položky z PŘIDAT NEBO ODEBRAT PROGRAMY ?

ahoj profíci, mám takový problém instaloval sem do pc novou verzi nera, protože staré se mi nějak rozbila. když sem nainstaloval novou verzi tak mi nevyhovovala, tak sem ji odinstaloval ale te mi v PŘIDAT NEBO ODEBRAT PROGRAMY zbylo hodně moc věcí které nejdou odebrat... poradíte mi nekdo pls jak se toho mám zbavit?... zkoušel sem už smazat registry pomocí CCleaner a odinstalovat to pomocí Revo Uninstaller... CCleaner tomu nepomohl, našel sice registry nera a odstranil ale stále to tam je a Revo Uninstaller to sem musel vyhledat ručně protože v tom náhledu se mi to nezobrazilo a pak sem dal odinstalovat ale hodilo to chybu

co mi nejde odebrat

http://img31.imageshack.us/img31/6388/beznzvuqqj.jpg

chyba Revo Uninstaller

http://img134.imageshack.us/img134/8025/beznzvuqrd.jpg

díky za rady...

Andrew2 - jen tak mimo mísu - jsem rád, že jsi se zasmál.
A raději se ani neptej, kolik jsem v životě potkal "študovanejch pitomců"?
A bylo úplně fuk, jaký titul měli před jménem.
A to ještě nesmíme zapomenout na středoškoláky, kteří chodili do školy, jenom ve středu.
A proto mě vždycky nadzvedne, když se tady nějaký mamlas obouvá do lidí, kteří něco umějí, a nenechávají si svoje vědomosti, jenom pro sebe.