Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojede počítač bez graf. Karty?

Mám tu počítač na stahování.
Nemá monitor ani klávesnici. Leze se do něho přes vzdálenou plochu.
Když vytáhnu graf kartu- potřeboval bych ji jinam, poběží pak pc?
Nebo se něco bude muset přenastavit v biose a nebo to prostě nepůjde?
Díky
A ještě se chci zeptat jestli vzdálená plocha je bezpečná. V případě že bude zavirován ten stahovací pc jestli se nemůže zavirovat i ten ze kterého se na něho leze.
Díky

Koupil bych za pade někde v bazaru tu nejlevnější do PCI slotu. Přeci jen občas potřebuješ připojit monitor a klávesnici a něco tam udělat. A ještě to kvůli tomu rozebírat a strkat gr. kartu nic moc.
Jestli počítač bez gr. karty vůbec naběhne nevím. Každopádně i když naběhne, bude asi pípat jako hladová vlaštovka. :-)
Však přeci není žádný problém zkusit to. Vyndat gr. kartu a spustit.

Mas naprostou pravdu. Klasicky pocitac typu IBM PC ATX/ITX/BTX nenabehne. Posledni desky, ktere to umely byly s procesory Cyrix nejakych 9 let zpatky. I dnes existuji platformy, ktere bezi bez interakce na monitor, namatkou velke prumyslove systemy jako IBM AIX, IBM I5 a embeded platformy pro mala zarizeni jako desky s amd geode (tam by bezely i wokna :-D), ARM, MISP architektury.

Resenim je integrovana grafika s minimem shared pameti a nebo, jak bylo vyse uvedeno, nejlevnejsi do pci.

A ještě se chci zeptat jestli vzdálená plocha je bezpečná. V případě že bude zavirován ten stahovací pc jestli se nemůže zavirovat i ten ze kterého se na něho leze.

všechno se provádí jen v paměti vzdáleného ovládaného pc, k tobě se přenáší jen obraz (bitmapy jako u vnc, nebo objekty jako rdp windows). navíc to s nějakým omezením přenáší i jednoduchý obsah schránky, ale to není zrovna metoda přenosu virů.
jsou řešení které dokáží i kopírovat soubory mezi ovládaným pc a tvým, ale pořád by to vyžadovalo si zkopírovaný (zavirovaný) soubor u sebe znovu spustit.