Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojede počítač bez graf. Karty?

Mám tu počítač na stahování.
Nemá monitor ani klávesnici. Leze se do něho přes vzdálenou plochu.
Když vytáhnu graf kartu- potřeboval bych ji jinam, poběží pak pc?
Nebo se něco bude muset přenastavit v biose a nebo to prostě nepůjde?
Díky
A ještě se chci zeptat jestli vzdálená plocha je bezpečná. V případě že bude zavirován ten stahovací pc jestli se nemůže zavirovat i ten ze kterého se na něho leze.
Díky

A ještě se chci zeptat jestli vzdálená plocha je bezpečná. V případě že bude zavirován ten stahovací pc jestli se nemůže zavirovat i ten ze kterého se na něho leze.

všechno se provádí jen v paměti vzdáleného ovládaného pc, k tobě se přenáší jen obraz (bitmapy jako u vnc, nebo objekty jako rdp windows). navíc to s nějakým omezením přenáší i jednoduchý obsah schránky, ale to není zrovna metoda přenosu virů.
jsou řešení které dokáží i kopírovat soubory mezi ovládaným pc a tvým, ale pořád by to vyžadovalo si zkopírovaný (zavirovaný) soubor u sebe znovu spustit.