Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na formát FDD na 1,7MB

Nevíte někdo o něčem spolehlivém co naformátuje disketu na 1,7 MB? Mám v plánu vytvořit instalačku Win 95 (CD mám), chci je nacpat na notebook bez CD-ROM. Sehnal jsem už i jak soubory poskládat na diskety. Ještě zbývá koupit diskety (29ks) a kopírovat a kopírovat. Dík!

Uff, 95 už jsou v kompu. Nakonec se tedy (i přes nedostatek volného místa - Win chtěly 93MB a bylo na disku 79MB) povedlo je nainstalovat. Dozvěděl jsem se že počítač je CyrixInstead:-?. Volého místa je asi 30MB... Jak optimálně mám nastavit virtuální paměť? Nikdy jsem takovou plečku nenastavoval... Je to 486 na 50MHz a 4MB RAM. Díky vám všem za rady!!;-)

Na 30kB texťáky to stačí. Nevím jak moc můžu zmenšit ten swap aby ty win naběhly; instalovat znova to teda nechci::). A když to vezmeš z té druhé stránky, tak mám volnou čtvrtinu disku, což málo není. Pamatuji si když jsme u kámoše na pc (486@100, 16 RAM) na 850MB disk pod dosem nainstalovali nějakou dřevní verzi Need for speed tak jsme měli na disku volno asi 2MB... Na druhou stranu jsme na tom pc ani nic jiného nedělali než pařili. Sakra, to už je to let.

Potíž je ta, že na T602 jsem absolutní nemehlo. První moje okna byly 98, takže DOS a spol. neznám... Navíc tam bude program na tahání dat z foťáku (foťák je na film, takže půjde jen o expoziční data). Ten: za 1) nejede pod W3.1 a za 2) potřebuje sériák což můj noťas nemá... Ale jak jsem zmenšil swap tak je volných asi 55MB. Nakonec mám laplink kábl, takže není problém propojit pc přes paralel a data přestrkat. Což vzhledem k velikosti log souborů produkovaných programem bude třeba tak jednou za rok.