Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměťová karta pro Panasonic HDC-SD9

Ke kameře mám dodanou paměťovou kartu Panasonic SDHC 6GB Full HD. Chci se zeptat, pokud budu přikupovat další paměťovou kartu, je nutné koupit pouze značku Panasonic Full HD, nebo je možné koupit třeba tuhle:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6359 3 , nebo i jinou se zachováním minimálně class 4?
Jde mi samozřejmě o zachování možnosti natáčet full HD.
Možná se ptám na pitomost, ale přece jen...

Je lepsie kupit to co odporuca vyrobca. CLass neni vsetko nevies co bude robit kontroller vo flash, ked do neho kamera zacne ladovat tie data vkuse niekolko minut, zaplni sa mu tam nejaky wear levelling buffer a rychlost je v pr... (zapis vacsieho mnozstva dat na kartu je vzdy problem a "class" podla mna nemusi vzdy znamenat ze to je lepsie aj v tomto ohlade).
Odporucana karta urcite pojde tak ako ma.