Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Nerem 7 Ultra Edition

Dobrý den, Nero mám přes dva roky a fungovalo bez problémů, až teď v poslední době mi to nepálí ukončovací stopu, tudíž je mi k nepotřebě. Na compu jsem nic nedělal, ani se v něm nevrtal. Nevěděl by někdo prosím pěkně, co s tím je?

Jéžiši, já ti vůbec nerozumím, tady je vidět, jak jsem pitomej. Já nevím co je DAO a TAO, natož co znamená nastavení DMA ve Správci zařízení ani jak se to dělá, promiň. Já akorát vím, že jsem s ničím nehejbal, nic jsem neinstaloval a prostě mi zničeho nic přestalo Nero, respektive zápis ukončovací stopy fungovat. V jiným softu to jde v pohodě. Já jsem na Nero zvyklej, ale hlavně by mě zajímalo, kde je doprčic chyba.