Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poč, který likviduje flashky :-D

Dobrý den,

můj poč začíná postupně ignorovat všechny připojované usb flashky. Připojená flashka nějakou dobu běží a po několika opětovných připojení ji poč už nevidí (není v diskových jednotkách, ale v system tray se zobrazí ikona "odebrat hardware"). Takhle se mi to už stalo u 3 flashek. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Jinak ještě upozorňuji, že jsem vyzkoušel všechny usb porty. Když připojim novou flashku, která v tom poči ještě nebyla, tak šlape...

Díky Standa

SW odpojenie radsej pouzivaj.
Ak sa poskodil filesystem nespravnym odpojenim tak to ide zvycajne nanovo naformatovat (napr. v sprave diskov). Aj vytahat nejake data pripadne by z poskodeneho filesystemu sa dalo. Ale je lepsie to bezpecne odpajat pred odpojenim, aj ked MS tvrdi ze to neni potrebne (to by platilo keby MS robil funkcne produkty - ale tento predpoklad neplati :).