Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CZ titule do filmu "Proklít"

Ave. Film se jmenuje "Cast A Deadly Spell", je to puvodni TV projekt, AVI kontejner (XVid), velikost 734 040 064 B. At guglim jak guglim, nemuzu titulky nikde najit. Mam to pro kamose, ktery neumi english, a prekladat to nehodlam. Pomuze nekdo?

ten film asi videl len sam autor a este par divakov na premiere

:-D Jo, tak nejak. Dabovany i byl, ja jej vsak mam asi tisic let na disku pouze v english. Hledal jsem na torrentech (jine site nepouzivam a ani nehodlam) dabovanou verzi, ale nenasel.

Jinak ten film neni vubec spatny - horor snoubeny s detektivkou drsne skoly, okoreneny tim nejcernejsim humorem (predtav si Lovecrafta riznuteho Chandlerem). Nekdo ohrne nos, ze je to TV film, ale je nutne to videt - troufam si tvrdit, ze by se vam to libilo.