Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem e-meil - nemůu dát dohromady heslo

Zdravim. Potřebovala bych poradit s přístupovým heslem do e-meilu. Po delší době jsem chtěla navštívit svůj druhý e-meil a nemůu dát dohromady heslo. A na kontrolní otázku bohužel odpověd také nevím. Můžete mi poradit,jak heslo získám zpět? Tina
Zmena predmetu, pôvodne: e-meil (los)

Já jsem mela stejný problém, lepe řečeno nekdo mi zmenil heslo. zavolala jsem na seznam....a tam se me ptaly jaký mám vzhled mailu, komu jsem psala maily...pár adres vyjmenovat a od koho mi chodili. No a to bylo vše....a on mi pak řekl heslo... a vse ok

Pokud ten email opravdu vyuzivas, staci na podporu zavolat a rict jim, na ktere emailove adresy jsi psala nebo ktere psaly tobe a mas po problemech. Taky jsem to tak jednou delal. Jestli ale nebudes znat ani tyhle veci, tak budou celkem s uspechem pochybovat o tom, ze je email tvuj a pravdepodobne ti nic nereknou. neverim, ze by ti helpdesk nepomohl. Zkus tam radsi zavolat, nevim jak reaguji na emaily.

No tak kdyz to vis, tak co ti brani tam zavolat? Na chat se vykasli. Ten pouzij az se treba nedovolas. Ja na ne cislo nevim, Seznam uz dyl nepouzivam. Sazmozrejme je to moznost, ale musis ji vyuzit a tady to nevyresis. Nenechavej se nikam odkazovat a res to tam, kde ti maji pomoct a to je primo nejaka helplinka Seznamu.