Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem e-meil - nemůu dát dohromady heslo

Zdravim. Potřebovala bych poradit s přístupovým heslem do e-meilu. Po delší době jsem chtěla navštívit svůj druhý e-meil a nemůu dát dohromady heslo. A na kontrolní otázku bohužel odpověd také nevím. Můžete mi poradit,jak heslo získám zpět? Tina
Zmena predmetu, pôvodne: e-meil (los)

Já jsem mela stejný problém, lepe řečeno nekdo mi zmenil heslo. zavolala jsem na seznam....a tam se me ptaly jaký mám vzhled mailu, komu jsem psala maily...pár adres vyjmenovat a od koho mi chodili. No a to bylo vše....a on mi pak řekl heslo... a vse ok