Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instal. nod32 nefunguje Skype

Po nainstalování a aktualizace antiviru Nod32 na notbook Toshiba A300D 11T , který je připojen k Netu přes wifi asus AM200g přestal fungovat skype . Na Pc je instalovaný OS Vista . Zkusil jsem v Nodu napsat vyjímku a nic . Nebo nevím kde co přesně změnit . Pomůže někdo . Skype se spustí , ale nelze se přihlásit.
Děkuji Lajdalik

jakkoli je mi zcela jedno jak máš nastavené pc, může to být tento případ:
některé firewally default blokují jen porty do čísla 1024, vyšší nechávají na pokoji pro "neškodné" služby. třeba proto si skype našlo cestu.

můžeš vyzkoušet netstat nebo tcpview, ale jak píšu - mi je to fuk.