Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavenie VoIP u TOPCOM ATA 1110 - HCI od T-COMu

Dobry den.

Viete mi prosim Vas niekto pomoct ako nastavit VoIP Router od fy TOPCOM ATA 1110 pre sluzbu Hlas Cez Internet?

Nastavil som zatial SIP tak ze ked si zazvonim na VoIP cislo uskutocnim hovor, ked zavolam z tohoto cisla tiez OK, ale dalsie hovory neuskutocnim, lebo sa to odhlasi a uz to dalej nekomunikuje :-/

Zatial sa mi to podarilo nastavit tak ze sa mi to aspon zaregistruje do T-comu

Dakujem za rady.

p.

tak ještě jednou:

1. podle screenshotů ten topcom neběží jako router, ale je připojen v LAN
2. na svém hraničním routeru (IP 192.168.1.1), což by měl být DSL router, musíš forwardovat port 5061 na IP adresu 192.168.1.6 (postup se liší, podle toho, jaký model DSL zařízení máš)