Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Logická hádanka

Kozel zahradníkem

Tak jsem se včera dozvěděl že Živě opravdu přijalo několik lidí na vymazávání nevhodných příspěvků. Největší sranda je že (nejspíš vědomně )udělali kozla zahradníkem. Kdo je ten dotyčnej ?:-D

Nápověda: má pět veřejných IP adres, činčilu a je ujetej na autobusy.

Může autor tolika nevhodných threadů co dokázal vytvořit dělat vůbec správce poradny ?

loading...

Mé vyjádření bude stručné, nevidím důvod proč bych nemohl odmazávat závadné thready na Poradna/živě. Ano, chtěl jsem tam dělat moderátora, ale potom co jsem se dozvěděl, že by to byla služba zdarma jsem od toho upustil.
Cenzoři poradny byli už i před rokem a půl a tenkrát to "služba zdarma" rozhodně nebyla.
Jinak skutečně mám přístup k jednomu nicku na živě, který má admin práva, ale moc to nemoderuju, jen občas když vidím něco závadného tak to smáznu.

Možno ma budete mat za blázna ale ja si myslím že aj Mirek sa môže zmeniť a môže byť aj prínosom pre starú poradňu (možno). Čo však bude pravda ukáže čas ;-)

LucKobRa

P.S.: Inak pochvala, paci sa mi to viac ako stará poradňa :-)

edit: toto bol môj prvý príspevok, ale som smutný že sa mi obrázok nehýbe :-D hodinu som hľadal pekný pohyblivý gif a vidím že márne :-D no čo už dám tam nejaký pekný statický obrázok :-)

Je něco jiného, když jsem na Poradna/živě vystupoval pouze jako přispívající a je rozdíl, když tam mám nějaké moderátorské posty. Dříve jsem tam tedy mohl postovat otázky jako třeba: "Mátina večeřela vtipnou kaši", "Honila jsem klukovi pero" a podobně. Nyní je třeba toto omezit, protože stejně bych si to pak měl správně sám po sobě mazat, a tak příspěvky typu "Honila..." už se tam ode mě nedočkáte, nicméně různé informace o matčiných adoptovaných dcerách tyto tam s klidným svědomím dám i tak.
Od toho moderování si nic neslibuju, mám to spíš "jen tak pro zábavu" že když uvidím něco závadného tak to smáznu. Za ten týden co to mám jsem zatím smazal asi 3 thready. Když jsem byl "čistič" v dávné době na Poradně, tak bylo běžné, že jsem nechal smazat denně běžně kolem 20 threadů a příspěvků, tedy moje aktivita byla mnohem vyšší.

Jak byste ohodnotili moje příspěvky na této poradně? Je to opravdu takové špatné i tady?

to tam o mě napsala jedna ženská :-[
"Promin, nerada pisu neco kritickeho,ale tohle si nemuzu odpustit...cetla jsem nektere z tvych zpovedi a podle toho co pises a jestli to opravdu myslis vazne, tak to vypada, ze muj 14 lety bratr se chova jako by byl starsi nez ty...presneji receno, bych ti doporucila zamyslet se nad sebou a jestli chces mit image cca 12-13 leteho chlapce prosim...ted jsem mozna nejake tak stare urazila...Promin,ale kdyby se muj kluk choval tak jak pises koupila bych mu dudlik a poslala ho k sipku..."

Veď toto vlákno mi hneď padlo do očí a otvoril som ho minule, keď mi Mirek dal link na spovednicu. A ja som si vtedy myslel, že asi je to nejaký ťulpas, že keď si to o ňom myslia, tak to znamená, že asi je ozaj trochu divoký. No a teraz sa tu usmievam na tom, že veď to je náš Mirek. Takže:

Mirek žereme ťa!!!:beer:

No nič v zlom, ale keby to tam niekto moderoval, tak by tvoje príspevky poznali a tú pozíciu by si nikdy nedostal. Ale, aby si to nebral v zlom, čo som teraz napísal, musím uznať, že na tejto poradni si u mňa vytváraš celkom dobré meno. Ale keby len ty, konečne som videl aj od Mixouna niečo iné ako mixér. On konečne niečo napísal. Ja som myslel, že zo stoličky padnem od prekvapenia.