Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Logická hádanka

Kozel zahradníkem

Tak jsem se včera dozvěděl že Živě opravdu přijalo několik lidí na vymazávání nevhodných příspěvků. Největší sranda je že (nejspíš vědomně )udělali kozla zahradníkem. Kdo je ten dotyčnej ?:-D

Nápověda: má pět veřejných IP adres, činčilu a je ujetej na autobusy.

Může autor tolika nevhodných threadů co dokázal vytvořit dělat vůbec správce poradny ?

Je něco jiného, když jsem na Poradna/živě vystupoval pouze jako přispívající a je rozdíl, když tam mám nějaké moderátorské posty. Dříve jsem tam tedy mohl postovat otázky jako třeba: "Mátina večeřela vtipnou kaši", "Honila jsem klukovi pero" a podobně. Nyní je třeba toto omezit, protože stejně bych si to pak měl správně sám po sobě mazat, a tak příspěvky typu "Honila..." už se tam ode mě nedočkáte, nicméně různé informace o matčiných adoptovaných dcerách tyto tam s klidným svědomím dám i tak.
Od toho moderování si nic neslibuju, mám to spíš "jen tak pro zábavu" že když uvidím něco závadného tak to smáznu. Za ten týden co to mám jsem zatím smazal asi 3 thready. Když jsem byl "čistič" v dávné době na Poradně, tak bylo běžné, že jsem nechal smazat denně běžně kolem 20 threadů a příspěvků, tedy moje aktivita byla mnohem vyšší.

Jak byste ohodnotili moje příspěvky na této poradně? Je to opravdu takové špatné i tady?