Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání zvuku

Chci nahrát všechny zvuky o jdou z nebo do PC a současně používat mikrofon.
Takže chci mít jako vstup ve windows XP mikrofon a přitom nahrávat i to co jde do reproduktorů/sluchátek a nechci aby to co leze do repráků/sluchátek lezlo do mikrofonu :D

No snad někdo pochopí co chci a poradí jak na to...

Nejjednodušeji je tomu u zvukovek Creative *). Jakýkoliv zvukový editor (třeba Audacity, CZ, zdarma) a jako zdroj pro nahrávání vybrat "What U Hear" ("vše, co slyšíš").

*) netuším, jak je tomu u jiných/integrovaných karet. Vždycky jsem měl nějakou Creativku.