Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplota CPU Intel

Čau,
co si myslíte o teplotách kolem 70ti stupňů?Mám cpu od INTEL Core 2 Quad Q6600 (2,4GHz).
a už vážně nevim jak to uchladit.v kompu mám 4 větráky,a chladič by měl být taky celkem dobrej.
Bez zátěže má tak 55stupňů.
Kolik asi snese,než se začne loučit?

díky.

Stejně to zřejmě děláš blbě. Sleduješ teplotu bez zatížení, to je o ničem...
Kdyby Tě náhodou zajímalo jak to s tou teplotou je doopravdy tak pustíš sw realtemp a spustíš primetest. Pro 64bit windows stáhni 64bit verzi freesoft pro 32bit verzi budeš muset asi pustit dvě 32bitové aby systém zatížili všechny 4 jádra. To budeš hledět... Aspoň zjistíš jestli to chlazení stačín nebo ne a jestli je pc stabilní. Těch 82stupňu jsem měl po 2hodinách na prvním jádře, ostatní tak o tři st. méně.

edit: normální renderování zřejmě procesor tak nevytíží.

Ee,měřim to v zatížení a to celkem dlouhym zatížení.pracuji s 3D grafikou,takže když spustim render animace,tak cepu jede na 100procent s asi vteřinovejma mezerama v přípravě mezi jednotlivejma snímkama,přičemž jeden snímek trvá(v tomhle případě) asi 2minuty.