Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista vs NOD4 instalacny problem

Vcera som potreboval narychlo instalnut noda u zakaznika. Stiahol som testovaciu verziu, spustil instalaciu a po chvilke dostal hlasku, ze tato instalacia nie je v rozpore s politikou spravcu systemu (ci take nieco).
V rychlosti som googlil a vypol fw a defendra (este aj UAC pre istotu), ale nic nepomohlo.
Mal uz niekto podobny problem?

Ano ano viem, ze som porusil zakladne pravidla pri vkladani otazky, ale prisiel som kvoli tomu domov dost neskoro bol som nasr....ty na tu pri...nu vistu, kde nic nefungovalo ako malo a len som narychlo polozil otazku. Z jednoduchej instalacie MFP a antiviru bolo skoro 2h cvicenie (navyse nezaplatene).
Chcel som len vediet, ci uz niekto mal problemy pri instalacii NODu pod Vistou (ani neviem, ci mala SP1). Nemam proste Vistu rad a nepomozem si.