Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem navrh na specialne bany

zdenek je dost zabavny bohuzial nevie kedy ma prestat. potom uz zabavnym prestava byt a stava sa otravnym. navyse mam pocit ze on sa v vyziva v pocye threadv a v tom aby mal posledne slov a dosta casto sa ludia nechaju vyprovokovat a dochadza k nekonecnym vetveniam threadova a zbytocnym slovnym subojom v podani zdenka.
takze navrhujem aby moderatori hlasovali o takychto problemovych useroch a o ich zabanovani aj ked nejako vyrazne neporusli pravidla (ale to je diskutabilne...jden user a musi po nom sanovat veci tucet moderatorov).
aby sa predislo "justicnym" omylom hlasovanie by malo byt jednohlasne (ak bude jeden proti user ban nedostane).

IMHO chyba, rozumnější je nechat takovýto thread otevřený, aby si každý, kdo po tom touží mohl postěžovat. Rozumní lidé zcestné názory ignorují, ev. rozporují, a nerozumní mají svou svobodu slova pěkně pohromadě v jednom threadu a neobtěžují ještě jinde.

Co tady pořád brečíš? Nikdo tě tu nedrží...

Tak ještě jednou a pomalu pro tebe: tohle tady je IT poradna. A IT dotazy a odpovědi na ně nikdo nebude moderovat, proč by to taky dělal? Ale pokud se někdo neumí chovat, tak prostě narazí. Ať se mu to líbí nebo nelíbí. Pravidla jsou jasně daná.

Tak to tedy není dobré přirovnání. Slovo [mod]"nah***o" (MM..)[/mod] jsem tu určitě nepoužil, takové výrazové prostředky já nemám ve svém slovníku. Nikde není napsáno, že se zde jedná o IT poradnu. Správné přirovnání by možná bylo: "Zkus vlézt někam do hospody, objednej si tam pivo a pak zírej na to, když ti u výčepní stolice řeknou, že jsi v mléčném baru."

Jaj sorry musim si zmoderovat to nah***o :-D
Na uvodnej stranke (poradna.net) je z loga jasne ze to bude o PC. Tuto sa asi logo bude este menit. Aj ked nie, tak ked ti to uz spomenul, tak si z toho nemusis robit srandu. Tato poradna zacina, funguje mozno mesiac, a hlavna napln by mala byt diskusie o problemoch s PC a technikou, prip. nejake volnejsie diskusie v Pokece na odreagovanie, ale v ramci slusnosti. Pokec nebol mysleny ako vyznam tejto poradne.
Svoj nazor si uz prezentoval dost, nemusis ho opakovat donekonecna.

// Edit: teda funguje mozno mesiac ako testovacia verzia, t.j. v podstate este tato poradna ani nebola spustena.

A teď by tě měl ještě IgorK zabanovat, jak to stále slibuje mě. :-D:-D:-D
Teď jsem ale dal do vtipů 3 dost drsný vtip, tak mě tu asi zabanujou. Důvod si tu na mě hledají už dlouho, tak toho teď zneužijí. Ale tím vtipem nebyly porušeny žádné zákony. Stejně mi sem nemůžete nijak zakázat přispívat, když se přihlásím přes jinou proxy, tak mě nepoznáte. :-D:-D:-D

No, byl tam u toho ten tvůj příspěvek, že do mého threadu mám psát pouze vtipy. Nebo to chceš zapřít? Já za to nemůžu, že se tu pod svoji cenzuru nechcete sami podepisovat. Podle toho příspěvku jsem si myslel, že si to byl zase ty. Ale asi tě smazal jiný cenzor co? Už to tu došlo do toho stádia, které jsem předpokládal, cenzoři si tu mažou navzájem své vlastní příspěvky. :-D:-D:-D