Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s wifi pripojenim pres TP-Link a UPC

Dobry den

Koupil jsem si wifi router TP-Link TL-WR340G,Dle prilozeneho ceskeho navodu jsem se pripojil k pocitaci a vse nastavil tak jak bylo napsano.Tim to ovsem skoncilo.Pocitac se k routeru sice pripojil,ale k internetu uz ne.Kdyz jsem prisel do obchodu pro radu tak mi nikdo poradit nedokazal,ze pry s pripojenim od UPC nemaji zadne zkusenosti takze nevi jestli delam chybu ja nebo jestli je to v UPC.Pote jsem tedy zavolal na UPC a tam mi bylo receno ze s routerama nic nedelaji takze taky nic.Kdyz jsem dal diagnostikovat problem tak mi to vyhazovalo nejakou chybu v DNS,ale v nastaveni TCP/IP a DNS mam zaskrknuto podle navodu AUTOMATICKY a vsechny kolonky prazdne jelikoz jsem k pripojeni zadne adresy a jina cisla od UPC nedostal.
Uz opravdu nevim co delat.Mate s tim nekdo nejake zkusenosti nebvo muzete prosim poradit?
Jeste jedna vec mi nejde udelat.Pojmenovani site jsem si sice nasatvil,ale kolonka pro zadani hesla se mi nikde neobjevila,takze mam celkem obavy ze se mi na sit bude nekdo pripojovat kdyz nebude zaheslovana.
Prosim o nejakou radu,opravdu uz nevim co s tim

Dekuji

Tady mas nahled, sifrovani si nastav dle sveho, jake zabezpeceni uznas za vhodne, nevim ktere ti doporucit...wpa postacuje dokonale, do policka kere jsem zacmaral cervene, zadas sve heslo, potom potvrdis klikem na "save"

[http://nahrejto.cz/files/gfiyhqh7iwoxalzv86v8_thum   b.jpg]