Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je tu moc lidí...

Přišel sem z hosody a je tu nějak moc lidí na to že je půlnoc. Kdo tu je, proč tu je a kdo má zítra volno ?

Jsem tu, protože se srovnávám po nočních směnách. Zítra vstávám v pět. Ale jako obyčejně, nemůžu už druhý den usnout. Lámu do sebe třetí pivo (na mě je to darda), abych odpadnul.
Jako další level začínám koukat po práci "jen ranní", pak už tady tak pozdě strašit nebudu....

Takovej level jsem hledal taky - jen ranní. Bohužel, situace je zlá a jediný, co se mi povedlo, tak jsem vyměnil model ranní a noční - 12 hodin za model ranní noční odpolení - 8 hodin.
Buď nelze najít vůbec flek, nebo je to za mizerný prachy.