Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Exchange

Zdravím Vás, začali jsem používat program Microsoft Exchange, ale nemůže se připojit k serveru, pořád mi to ukazuje, že spojení se serverem se nezdařilo. Ale když se přihlásí na PC jako uživatel někdo jiný, tak já se na poštu pod svým jménem přihlásím bez problémů. Jinak připojení k internetu a běžné věci mi normálně fungují. Máme totiž PC s více uživateli, a každý má svůj účet a hesla. tak se domnívám, že někde bude něco chtít odkliknout,aby to šlo. Pokud máte s tím někdo zkušenost, budu rád za každou radu. děkuji

V tom pripade mas spatne nastaveny postovni ucet v Outlooku, protoze kazdy uzivatel ma vlastni nastaveni.
mas pravdu, bude potreba neco odkliknout, ale protoze nemame ani tucha o tom, kde lezi tvuj Exchange server (mimo vnitrni sit/na vnitrni siti) ani jsi nedal zadne informace o konfiguraci, nemuzes pocitat s tim, ze ti rekneme "co" odkliknout.

Nejlepsi bude, kdyz si ofotis obrazovky s nastavenim uctu, ktery funguje a zontrolujes to na uctu, ktery nefunguje

Pokud se nepletu, Outlook umí nastavení účtu exportovat/importovat. Nebo na to existují programy třetích stran.

Takže bych v tom profilu, kde Outlook funguje, vyexportoval nastavení e-mailového účtu a v tvým profilu naimportoval. Nebo si ofotit/opsat nastavení a porovnat, v čem se liší.