Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otevření oken s reklamami

Zdravím všechny chytřejší :-);-) mam problem s tim ze jsem si jednou na facebooku kvuli bodům zaregistroval stranku kde jsou ruzne hry např.poker a jiny a zase jsem ji odinstaloval ale ted pokazdy kdyz jsem na internetu tak se mi otviraji ruzny okna sami od sebe ze smajlikama,ruznejma hrama a evim jak se toho zbavit dekuji za pomoc :-)

1)Jakej používáš prohlížeč? Jestli IE, zkus jinej, např. Firefox, nebo Operu. Ale i novej IExplorer má blokování vyskakovacích oken.
2)Je dost možný, že se ti do počítače dostal nějakej adware, tedy škodlivý kód, kterej ti ty okna vyhazuje. Prohlídni systém např. programem Superantispyware. Návod je tady.