Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nehraje DVB-T, nepřehrávají se mpg

Dobrý den. Mám čistou instalaci xp sp2. Mám stažený divx. Takže i avi mi jede.
Nejede mi však záznam z DVB-T pochopitelně v mpg.
Wmp chce tahat nějaké kodeky ale je neúspěšný.
Na hlavním pc mi toto normálně funguje.
Čím to je?
Jinak upozorňuju že to je záznam z DVB-T , takže nastavovaní parametrů záznamů na zdrojovém pc s tv kartou není možné.
Tam se v podstatě ukládají data z vysílání. Možná ale soft tam nějak zmrví hlavičku souboru.
Winfast
Změna předmětu, původně: Nehraje DVB-T (Fuente)

Filtry Mpeg2 nejsou standardně v čisté instalaci win.

Otevři Win Media Player (mám verzi 11)
Nápověda/O programu WMP11/ informace o tech. podpoře.

Vyjede ti internetová stránka s údaji o filtrech.

Přejdi si na kolonku:
Filtry MPEG/DVD

Buď tam nejsou, nebo jsou nefunkční nebo špatně přiřazeny

Používám

Filtry MPEG/DVD
Typ Název Typ Binary Verze
video ffdshow Video Decoder ffdshow.ax 1.0.5.2870
audio ffdshow Audio Decoder ffdshow.ax 1.0.5.2870

a noproblemo.

Ani se nedivím že to nejde.
Mě se třeba záznamy z DVBT přehrávají občas trhaně a nejdou načíst ani ve virtual dubu, píše to nějakou hlášku, kterou teď z hlavy nevím.
Ale pochybuju že to bude chyba karty nebo softu. Správná karta má totiž ukládat to co přijímá a nijak neupravovat, jak sám píšeš.