Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplota cpu

Ahoj, chtel jsem se zeptat, mate nekdo zkusenost s box chladici od AMD? Mam procesor AMD Athlon 64 X2 7750+ BOX nasazen box chladic a teplota ve Windowsu je 51 stupnu. zda se mi to divne, tento chladic mi to neuchladi. Box chladice asi stoji za nic. Pomuze koupit lepsi? Diky ze nazory.

Já teplotu taky neřeším, nastavil jsem si v biosu Shutdown, kdyby náhodou :o) ale vyměnil jsem větrák za Artic Cooling, perfektní, má gumové "odpružení" je neslyšitelný a minimum vibrací díky gumičkám. A celkem snadno se dá oddělat větrák na občasné očištění od prachu.

Nedoporučují ho na socket AM2.

To je podle mě stará informace. Když se přecházelo z 939 na AM2 měl tenhle freezer problémy a viděl sem dvě ulomené držáky u patice cpu. Mechanicky nějak neseděl. Potom zřejmě potichu vyrobili druhou verzi a ta už má am2 napsaný na krabici a mechanicky je úchyt asi méně "našponovaný" protože montáž v pohodě.

Jeste jsem se chtel zeptat, mam zakl. desku Asus M3A76 v ni pameti DDR2 a-data 800MHz CL4 , od znameho mam pujcene DDR2 kingstone 1066MHz ale nejdou mi nastavit v biosu. Jedou mi max na 402MHz. Je velky rozdil mezi 800 a 1066? Muzete mi nekdo poradit jak to nastavit? Na tech 800 mam nastaveno Mem. clock 400, a 4 4 4 12. Kdyz na 1066 nastavim mem. clock 533, tak se to nerozjede. Diky za rady.