Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s internetem (wifi)

Zdravím všechny
dneska jsem formátoval disk na notebooku,instaloval nový win xp a nejede mi net ,mám doma ještě PC a tam internet funguje ,mě funguje taky ,když notebook napojím k routeru pomocí kabelu ,ale internet přes wifi nefunguje.....Jak to mám prosím zprovoznit?:(
předem dík za jakoukoliv pomoc

Ten můj router je SMC BROADBAND ROUTER (smcwbr14t-g)

Je dôležité ake šifrovanie je použité " WEP nebo wap klíč nebo jak se to vlastně jmenuje" . Heslo samotné nestačí. Musíš nastaviť aj spôsob šifrovania a ak používaš vo WEP iný key ako "1" tak musíš pamätať na to, že Windows z nejakého nejasného dôvodu použije heslo vždy ako key"1" a keď key je iný napriklad "3" , tak to musíš nastaviť vo vlastnostiach WIFI pripojenia. Ináč sa nepripojíš.

Pozri si na routri a opíš si čo presne je tam nastavené.