Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem graficka karta - našel jsem menu pro přetaktování a chci se v tom vrtat

hoj mam grafiku nvidia geforce 9600gt a mam aplikaci expertool na spravu me grafiky a nastveni kdyz sem tim expert tool projizdel nasel sem tabulku kde muzu upravovat tri sekce :

core clock setting (nastaveno na 650 mhz)
memory clock setting (nastaveno na 900mhz)
shader clock setting (nastaveno na 1625)

kdyz posunu u shader clock setting treba na 1635mhz tak mi to v poho veme a vse je ok a kdyz zkusim upravit jedno z tech dvou tj. core clock setting a memory clock setting tak mi to pri potvrzeni zmen hodi hlasku ze po potvrzeni bude narusena stabilita vga karty a kdyz dam potvrdit tak vse bezi ok ale neskousel sem to delsi dobu vzdy sem to vratil do puvodnich hodnot a me zajima :

1.co to je vubec za nastaveni???
2.kdyz to zmenim prilepsim si nak ve hrach???
3.muze nastat opravdu ta nestabilita u te karty i kdyz to zmenim jen treba o +/- 30 Mhz ???

Změna předmětu, původně: graficka karta (host)

No ked tam hras Dune2000, tak jasne ze to ide :-)
Pusti si tam Tiberian Wars v 1680x1050 a high nastaveniach. To ja povazujem za hru, nie nejake ubohe 1024x768 kde je polka veci kockavych a hra na minimalnych detailoch vyzera ako grc. SOm zvedavy kolko da v takomto nastaveni ta 9500GT.