Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LG32LH5000 jako monitor

Zdravím chytré..podařilo se mi spojit PC s touto TV a mám dotaz..Mám se v CCC snažit o nějaké vylepšení pomocí frekvence(tady se rady různí..někdo radí sjet na 30 kHz..někdo třeba na 100 kHz)anebo jsem někde zachytil zesilovač RGB signálu, který se zapojí před vstup do TV..jestli jste někdo něco slyšel..Obraz trochu problikává..mám totiž kabel dlouhý 10 m...V recenzi byla tato TV vychválená jako ideální monitor..a asi je rozdíl, když má kabel metr nebo 10 m..jen pro úplnost, grafika Ati 2600xt, PC dvoujádro, vista 64 bit..

...no neustále na TV-žádný signál..i v nějakém návodu na tuto TV jedině prý RGB..no taky mně to míchlo..ale kabel ještě leží doma..ale pochybuji, že by to najednou šlo..je to originál DVI-HDMI..sice se v TV položka HDMI zabarvila..ale signál žádnej..víš..nejsu žádná hvězda..a tak jsem rád, že aspoň ten D-SUB funguje..i když teď jsi mi nasadil brouka do hlavy, neboť jsem měnil grafiku z 1950 na 2600xt..a v menu se mi konečně objevilo něco, jako primární a sekundární zobrazovací zařízení..možná by stálo za skoušku ten kabel DVI-HDMI vrátit..

tv prepnes na hdmi3, zapnes pc -> pokud mas tv jako primarni zobrazovac (nemas pripojeny monitor). Pokud mas zapojeny monitor, tak normalne nabootujes windows, prepnes na hdmi3, spustis ccc a tam je kolonka, presne nevim ja se jmenuje, ale avivo myslim a tam si das primarni zobrazovac monitor, sekundarni tv a pravym tlacitkem klonovat obraz. S frekvencema sem siopravdu nehral, ani netusim jestli to u digitalu jde, ale mam obraz jak vino a nestezuju si.