Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC nevidí HDD

Ahoj k PC jsem připojil druhý HDD ,ale když dám tento počítač tak tam není.Ve správci zařízení je není u něho žádny otazník ani vykřičník.Nevíte čím to je?Díky.

Ó nikoliv, ctihodný Brumlo. Pokud je filesystém NTFS, tak ta složka bude a ničím se jí nelze zbavit - systém tě ostatně ani nenechá. Nejsou tam jenom body obnovení, ale nám, prostým smrtelníkům, není nad tím hloubat. Prostě tam je a bude.
Tvoje zkušenost je pravděpodobně z FAT32, tam skutečně po vypnutí bodů obnovení složka zmizí, ale u NTFS ne.