Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příliš mnoho aktivních spojení

Zdravím,

mám problém, jakmile otevřu v prohlížeči (libovolném, zkoušel jsem Chrome, Opera, Explorer) nějakou stránku, vytvoří se příliš mnoho připojení na tuto stránku. Když se podívám do firewallu, vidím tam třeba 150 navázaných spojení z prohlížeče, z nichž většina ukazuje 62 B odeslaných dat a 62 B přijatých.

Neví někdo proč k tomu dochází a v čem může být problém? Začíná mi to dělat problémy u poskytovatele připojení, který má nastavené omezení na počet aktivních připojení.

Díky.

Tak jsem to prozkoumal a je to vždy více instancí na jednu webovou stránku. Načtu si třeba poradna.net, podívám se na aktivní spojení a vidím tam třeba 10x navázané spojení mezi mím počítačem a webem poradna.net. Přečemž Comodo hlásí, že v 8 z těch deseti připojení bylo přijato a odesláno 62 B.

Není nějaký problém v nastavení síťového rozhraní? Mám Windows Vista a nedávno jsem instaloval SP2.

Pusť si tcpview a odškrtni "Show Unconnected Endpoints". Pak si v browseru otevři poradna.net (ostatní předtím zavři). Jestli ti vyskočí několik málo spojení, třeba pět, je to OK (jestli jich bude o mnoho víc, zakaž v prohlížeči všechny doplňky, zastav antivir a zkus to znovu).

Pak počkej několik málo minut (2-3), spojení by měla všechna zmizet.

Takhle se to má chovat normálně.