Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uloz.to - nedostažené videa

venge dedci když stahuju videa z ulozto treba 800mb tak se mi sthne jenom treba 250 u jednoho videa mi pomohlo kdyz sem vypl torent ale u dalsiho ne a pak mi to nende prehrat - jenom v meda playyer clasik a de mi treba jenom pulka podle toho kolik toho stahnu . napise mi to cosi ze cas vyprsel nebo tak neco.nevi nekdo co s tim?

nepíšete jestli profi nebo free- na free máte odkaz na můj blog. Profi- prostě do programu zadáte přihlašovací údaje, při stahování pokud bude výpadek sám download manager (FDM nebo Flashget) sám posune ukazatel v souboru na místě kde skončil a nezačne stahovat znova, čili:

stáhněte FDM nebo Flashget
zadejte login údaje
sosejte

ale jak říkám já používám FreeRapid Downloader a plugin do Firefoxu DownThemAll a sosám no problem přes FREE