Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prodej webcamery - mám nějaký právní povinnosti?

Ahoj.
Prodávám webcameru (už asi 2 roky bez záruky), používaná 10 minut. o to teĎ nejde.

Když jí někomu prodám, mám nějaký právní povinnosti ?? (poskytnout mu na to záruku, já nevím co ještě). Abych m uto neprodal a on na mě třebanemohl vymáhat peníze z5 atp..

napište mi tu prosím něco o prodeji. díky

Změna předmětu, původně: prodej webcamery (host)

aukro je tak nejlepší. uvidíš kolik má kupující referencí a můžeš chtít platbu předem na účet.na dobírku bych neprodával je s tím opruz /m.j musíš 2x na poštu jednou pro peníze jestli se nepletu/. Akorát abys nepřišel o kámoše kdyby si nechal prachy:-) ale zas tak moc nedostaneš.