Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 2 měsíce používaný notebook HP Pavilion dv 5 1150 za 11k?

Dobrý večer,

Známý z bazaru mi nabídl ke koupi tento notebook za cenu 11 000 Kč. 2 měsíce používaný se všemi potřebnými doklady vč. záručáku. Můj dotaz zní, zda je tato cena přiměřená (smlouvat ještě budu) a zda je investice výhodná?

Dále bych chtěl vědět jak na tom je v porovnání s mým dosavadním bookem HP Compaq nx 7400 cca 2 roky starý jako v tomto případě? Tedy výkon procesoru, GK aj.

Book bude využíván na MS Office, Internet, amaterská úprava fotek/videa.

Díky za názory :beer:

Aha, ten benchmark byl jen ukázkový. Chtěl jsem jen poukázat na to, že v procesorech není zásadní problém, protože C2D u NX, ač starší oproti Turionu v Pavilionu, není výkonem horší (v některých případech i lepší). To bylo jen mimochodem (tak ještě jednou, ale v kupě, tady grafiky, vše je orientační).

Ale asi ještě něco, možná důležitého, leží na srdci, nemýlím-li se?

:-) Já bych, pokud by nebyl potřebný další book, raději šetřil a doužíval současný. Ale když je potřebný další strojek do domácnosti, do 11 000 Kč (a pouze dva měsíce používaný s takřka plnou zárukou) se dá uvažovat, dejme tomu (i když to je "jen" Pavilion...).

Tak hlavně aby sloužil ku spokojenosti dlouhý čas ;-).

Ad Visty: Jedni na ně nadávají (ano, i z různých pochopitelných důvodů, někdy i něčích "nedůvodů"... jiní využili zpětného přechodu na XP atd.), druzí jsou spokojeni. Možná se nepovedly tak jak bylo v plánu (ála malá "evoluce" nebo pouhé "přílišné" očekávání s příchodem, který nebyl dostatečně připraven, kdo ví), ale jakýsi posun v článku to jistě byl (ať už s tu větším, tu menším škobrtáním...). Těšme se, doufám, na W7, snad konečně zase jeden povedenější OS, uvidíme v plné praxi.

Mám Hp Pavilion Dv5t 1160ec.Závěr:Hrůza.Po 6 měsících se noťas totálně seypal (4 Závady během 3 týdnů),nelícují plastové díly,které se i při velice šetrném přenosu mírně ohnou.časem nezabráníte vyvyklání mechaniky (Což pak dost narušuje dost vzhled noťasu).Jinak dokud fungoval tak jak má byl super.Docela výkonej,zas až tak se nepřehříval a není hlučnej.Na uvedený činnosti by stačil,až na to video.To se s noťasama ale nedá dělat obecně.