Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení Outlook 07

Dobrý den.
Chtěla jsem se vás zepta. jeden z vás mi poradil abych si na emaily stáhla tento program. Našla jsem ho, dokonce jsem ho s malou pomocí i zprovoznila, ale mam problém. Dá se tento prográmek nějak nastavit, aby si příchozí emaily vyzvedával sám a ne jenom po kliknutí na políčko "přijmout"? A ještě jedna otázečka. Dá se program mnastavit tak aby stahoval jeno jakoby kopie emailů a originály nechával na seznamovském emailu?
Děkuji Vám všem :)

Děkuji. tyto problémy jsem už vyřešila. Ještě mám jeden. Jak změním zvuk příchozí pošty? Jen originální je jak chybová hláška windows :( Na googlu jsem našla že se to mění v ovládacích panelech ale tam to vůbec nemam :( je tam jen mesenger, ale ne outlook :( jak nato :( chlapci poraďte. Vy máte vždycky nějakou dobrou radu :)

http://www.poradte.cz/pocitace-a-prislusenstvi/210 7-outlook-express-upozorneni-na-novou-postu.html

Tak jsem si to nastavil a po ručním přijetí zprávy
to slabě žbluňkne.
Aby to pracovalo automaticky tak se musí asi zaškrtnout v Možnostech na oušku Obecné možnost Upozornit zvukem
na ... a taky nastavit interval pro zjišťování nových zpráv.
Hledal jsem kde jde nastavit nějaký jiný zvuk, je to Ovládací panely/Zvuky a zvuková zařízení/Zvuky a v nabídce vybrat zvuk pro Oznámení o
nové poště.