Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava +/- 15000,-

Rozhodl jsem se založit novou diskuzi,předešlá se mi zdála už moc nepřehledná a navíc se jedná o nové téma,tak mi to snad nebudete mít za zlé.:)
tak k věci:
mohli by jste mi navrhnout sestavu :

+/- 15 000,- by pro mě bylo iedální...požadavky: HDD 1TB,4gb ram,cpu asi ten E8400,grafika asi GTX275...upozornuji,že se mi nechce do taktování:)

Za všechny příspěvky děkuji.

Case: jestli chces setrit tak neber nic horsiho nez Cooler master Elite!!
když dáš trochu víc tak doporučuji Cooler Master Centurion 534
Zdroj: opět 2 možnosti: 1. Seasonic
2. Enermax Pro82+ - neporovnatelně větší kvalita,účinnost,lepšísoučástky (jediná nevýhoda - cena)