Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupil jsem novou grafárnu a polovina vecí nefunguje :-(

dobrej den já jsem si koupil grafárnu hd 2400
tak že
před tim jsem měl
Win 7
Sapphire Radeon 9550 AGP DX 9 Shader Model 2.0
1.8 GHz
1.5 ram
ted mam
Win 7
Sapphire Radeon hd 2400 AGP DX 10 Shader Model 4.0
1.8 GHz
1.5 ram
a ted spustim Call of duty 5 ukáže se že myš se načíta a toje vše dám xp skusim to a hodí to neodesílat hlášku o chybách
věčnou to hazí hlášku o chybách že nemáte shader model ale já ho na to mam prosím o pomoc a tohlenedělá jenom u call of duty 5 ale i u
Assasin Screed
Call of Juarez DX 10
atd...
prosím o pomoc THX ... !
Změna kategorie, původně: Pokec (JaFi)

radu jsi dostal od MMtanka ještě před koupí. Tvoje blbost, že jsi neuposlechl a koupil si kartu s AGP můstkem, pro který je třeba instalovat speciálně opatchované ovladače od výrobce karty, protože ATI tyto karty NEPODPORUJE.

Jo, tak to vypadá, když si každý myslí, že je šampion...