BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Pokud nechceš snižovat bitrate (s tím samozřejmě i kvalitu), tak doporučuji tento prográmek, který umí nahrávku oříznout jak ze začátku, tak i od konce. A navíc se nemusí instalovat a má jen cca 230kB.
//edit: na vyzváněcí tón v mobilu stačí třeba jen necelá minuta hudby...
jak ořezatdélku skladby bych vědě ale já bych chtěl píseň celou ale menší data i na úkor kvality. Ten LAMER je jednoduchej ale nevím proč mi to v mobilu nehraje ale takhle zkomrimovaná písnička se mi stejně zrychleně přehrje i v PC na WMPlayeru.Takže, kde je chyba???
Napr. AIMP to dokaze, ale tych 3MB je asi 128kbps a to je uz minimalny bitrate s uspokojujucou kvalitou, aby to malo zmysel zmensit, musel by si pouzit tak 64-96kbps a to uz bude "pocut".