Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hra Condemned Criminal Origins!!!

Ahoj mám dotaz nainstaloval jsem tu hru a když mi to loaduje do hry (menu jede v pohodě) tak jak se to načte kliknu pokračovat a najednou mě to spadne a je modrá obrazovka bez žádnýho psaní jen modrá a musím restartovat PC.Nevíte číím to můůže býýýt grafiku mám radeon 9600Pro athlon 2600+ 2GB RAM.Díky za radu

tak uz sa to deje.
tipujem ze to bude tym, ze ti ta plecka co mas jednoducho nestiha a vystraja to kraviny. Svojho casu mi nieco podobne robil Crysis, ked som na 8800GT nastavil vsetko na full tak mi po chvili vzdy rachla hra do windowsu. na mensich detailoch to plynule slo, len som chcel skusit ako to vypada na full aj ked to bolo nehratelne. Hardware mal ocividne dost a takto mi to daval najavo. A riesenie pre teba - nepustaj na tej vykopavke hry s rokom vyroby viac ako 2004 na plne gule.

Začni používat hlavu, nebo se na tebe vyseru a zůstane ti rozbitej křáp. Zajímají mě teploty a to v zátěži. Konkrétněji: teploty VGA a CPU při hraní her.
Zatím ses ani neobtěžoval napsat, co máš za zdroj. To zjistíš tak, že otevřeš bednu a podíváš se na štítek. Zajímá mě výkon a značka zdroje. (I když je mi na 90% jasný, že vím, jakej zdroj máš.)

Ty seš ten poslední, kdo by tady mohl psát nějaký OMG.
V tom speedfanu máš vpravo záložku "Charts", to jsou grafy. Tam si vyber teploty, který chceš sledovat, klidně všechny, a pak musíš zatížit PC, třeba 3D mark. K tvýmu PC stačí 3DMark03. V těch grafech pak hezky uvidíš, kam až ty teploty vylezly. Zátěž musí trvat alespoň čtvrt hodiny, aby to stálo za to. Pak nám napiš, nebo zase pošli obrázek, kam až to šlo. A příště použij kombinaci kláves Alt + PrintScreen, ne foťák.

Taky vidím, že chladič na procesoru ti jede na 3500otáček za minutu, z toho usuzuju, že máš nějakej boxovanej chladič s malou vrtulkou. Jak máš řešeno odvětrávání bedny?

MAcekk: Přehřívání zjistíš snadno - otevři bednu (myšlen počítač) a foukej dovnitř stolním ventilátorem a znovu pusť 3DMark. Pokud to pojede, je jasný, že je to přehříváním. Když už umíš zacházet s foťákem, vyfoť svý PC a dej sem fotky a pak ti můžeme poradit, jak zlepšit chlazení.
Fotky udělej při otevřeným PC, udělej celkovou fotku vnitřku tak, aby byla vidět zadní stěna.
Každopádně přidej ventilátor na zadní stěnu PC a neuškodí, když to vyčistíš od prachu. V těchto vedrech je to pro PC smrt.

Kdybys to vyfotil i s bednou, bylo by to lepší, takto je vidět jen deska.
Ale vidím ten mizernej zdroj, ten toho moc neodvětrá a na zadní stěně žádnej větrák. Ten tam každopádně přidej, bez toho to uvaříš. Pokud tam máš místo, přidej jeden větrák dopředu před disk.

MaSo: no jo, su lidumil. Když jsem si naposle naúčtoval 400Kč za opravu starýho křápu, tak mi to majitel s klidem zaplatil (to mu nevadilo, ale koupit pár nových dílů, aby to jelo, se bránil). Od tý doby opravuju a skládám PC jen kamarádům a známým za flašku.

to jsem dělám všechno i do bedny jsem foukal na plný otáčky a nic....vyfoukával jsem i bordel a prach a taky nic.Zajímavý je že Call of Duty 2 můžu hrát klidně celej den po netu např ale když si chcu zahrát tu AREU 51 nebo toho condemneda tak se to sekne po chvilce :D už si moc vymýšlí ten kompl !!