Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hra Condemned Criminal Origins!!!

Ahoj mám dotaz nainstaloval jsem tu hru a když mi to loaduje do hry (menu jede v pohodě) tak jak se to načte kliknu pokračovat a najednou mě to spadne a je modrá obrazovka bez žádnýho psaní jen modrá a musím restartovat PC.Nevíte číím to můůže býýýt grafiku mám radeon 9600Pro athlon 2600+ 2GB RAM.Díky za radu

Začni používat hlavu, nebo se na tebe vyseru a zůstane ti rozbitej křáp. Zajímají mě teploty a to v zátěži. Konkrétněji: teploty VGA a CPU při hraní her.
Zatím ses ani neobtěžoval napsat, co máš za zdroj. To zjistíš tak, že otevřeš bednu a podíváš se na štítek. Zajímá mě výkon a značka zdroje. (I když je mi na 90% jasný, že vím, jakej zdroj máš.)

to jsem dělám všechno i do bedny jsem foukal na plný otáčky a nic....vyfoukával jsem i bordel a prach a taky nic.Zajímavý je že Call of Duty 2 můžu hrát klidně celej den po netu např ale když si chcu zahrát tu AREU 51 nebo toho condemneda tak se to sekne po chvilce :D už si moc vymýšlí ten kompl !!