Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytvořit obrázek ve formátu lss ve Windows?

Ahoj lidičky, gůglím jak zběsilej už půl hodiny (dotazy do gůglu hážu anglicky, abych obsáhl celej svět) a nemůžu přijít na to, jestli vůbec jde vyrobit (nebo konvertovat) obrázek nějakým programem běžícím ve Win ve formátu lss. Formát lss používá k zobrazení loga isolinux, aby bylo jasný kde jsem to "vyhrabal".

Poradí mi tu někdo něco rozumnýho?

Pavel

Domnívám se, že pnm=lss, protože v tom odkazu jako výstupní soubor použili název splash.lss.

pngtopnm $BOOTDISKDIR/syslinux-splash.png | LANG=C ppmtolss16 \#000000=0 \#cdcfd5=7 \#c90000=2 \#ffffff=15 \#5b6c93=9 > $BOOTDISKDIR/splash.lss

Takže zkus ten soubor přejmenovat nebo přímo zadat příponu lss v příkazové řádce...