Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tvorba Webu

Dobrý den můžete mi prosím poradit jaký program použít při tvorbě webu.Umím v Front Page 2003,Ale chtěl bych nějakou obměnu.Slyšel jsem že už je to zastarlé,můžete mi poradit prosím.

Nejlepší WYSIWYG editor neexistuje, stejně tak, jako neexistuje nejlepší antivir, nejlepší operační systém, atd... Každému vyhovuje něco jiného. A hlavně záleží na tom, jak člověk umí ten program ovládat - jinak ti i ten sebedokonalejší program bude na nic.

Ke špičce patří výše zmíněný Macromedia Dreamweaver 8.

Web se v drtive vetsine netvori v programu. Respektive tvori se v jednoduchych textovych editorech nebo editorech programovacich jazyku (jako jsou komponenty .net).
Graficky navrh se vytvari na papire, pripadne finalni podoba v nejakem grafickem editoru. Dale je nutne stanovit funknost stranek, pouziti skrytpu, je-li potreba mit stranky dynamicka (navaznost na databazi) nebo staci prezentace staticka, provazanost jednotlivych stranek webu.
Ve fazi navrhu hraje hlavni roli ucel stranek, mnozstvi informaci a maximalni ergonomie a jednoduchost ovladani pro uzivatele.
No a vysledek pripravy se uz jen preboucha do kodu v nejakem textovem editoru, pridaji se obrazky, pripadne se pripravi databaze a je web.