Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tvorba Webu

Dobrý den můžete mi prosím poradit jaký program použít při tvorbě webu.Umím v Front Page 2003,Ale chtěl bych nějakou obměnu.Slyšel jsem že už je to zastarlé,můžete mi poradit prosím.

Nejlepší WYSIWYG editor neexistuje, stejně tak, jako neexistuje nejlepší antivir, nejlepší operační systém, atd... Každému vyhovuje něco jiného. A hlavně záleží na tom, jak člověk umí ten program ovládat - jinak ti i ten sebedokonalejší program bude na nic.

Ke špičce patří výše zmíněný Macromedia Dreamweaver 8.